Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 19:23
 
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN: EMNİYET TEŞKİLATI ÇALIŞANLARIMIZIN HAFTALARINI KUTLUYORUM
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN: EMNİYET TEŞKİLATI ÇALIŞANLARIMIZIN HAFTALARINI KUTLUYORUM
TÜRKİYE Haberi
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN: EMNİYET TEŞKİLATI ÇALIŞANLARIMIZIN  HAFTALARINI KUTLUYORUM

Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayınlayan Başkan Gürkan,

Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bütün Emniyet Teşkilatının haftasını kutladığını belirtti.

Başkan Gürkan mesajında;

“Öncelikle tüm Emniyet Teşkilatı çalışanlarımıza sağlık, sıhhat ve mutluluk içerisinde nice haftalar diliyorum. Emniyet Teşkilatımız milletimizin can ve mal güvenliğini sağlama noktasında önemli bir görev ifa etmektedir. 

Özellikle içerisinde bulunduğumuz salgın döneminde Emniyet Teşkilatı Çalışanlarımız da büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirme gayreti içerisindeler. Bir yandan halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamaya çalışırken bir yandan da özellikle bakıma muhtaç vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması sırasında da vefa timleri olarak görev yapmış ve tüm halkımızın takdirini bir kez daha kazanmışlardır.

Bu vesileyle bir kez daha Emniyet Teşkilatı çalışanlarımızın haftalarını kutlarken, görevi başında vatan için şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmetle, minnetle anıyorum”(Kaynak:www.malatya.bel.tr)

 

BU VATAN HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALATYA, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYE, BAŞKANI, SELAHATTİN, GÜRKAN:, EMNİYET, TEŞKİLATI, ÇALIŞANLARIMIZIN, , HAFTALARINI, KUTLUYORUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı