Haber Detayı
26 Temmuz 2020 - Pazar 20:53
 
MALATYA BATTALGAZİ MAH. EBEDİ SOKAK SAKİNLERİ BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NE SESLENİYOR
Ebedi sokak sakinleri ve yakın çevredeki konut sahipleri, günlerdir tozdan topraktan çok rahatsız olmatayız. Lütfen belediye bu asflatı bir an önce yapsın diye sitemize mağduriyetlerini yoğun şekilde bildirmektedirler...
GÜNCEL Haberi
MALATYA  BATTALGAZİ MAH. EBEDİ SOKAK SAKİNLERİ  BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NE SESLENİYOR

Haber / Merkezi

 

MalatyaDiyari.com / sitemizi arayan Battalgazi Mah. Ebedi Sokak sakinleri: Battalgazi Belediyesi tarafından sokaklarının asfaltının Battalgazi Belediyesi ekipleri tarafından kazılıp tıraşlandığını ve günlerdir bir daha ekiplerin uğramadığını ve sokak sakinlerini toz toprak içinde çok rahatsız olduklarını ifade ederek bu mağduriyetlerinin Battalgazi Belediyesi yol bakım müdürlüğü tarafından bir an evvel giderilmesini istiyorlar.

Ebedi sokak sakinleri ve yakın çevredeki konut sahipleri, günlerdir tozdan topraktan çok rahatsız olmatayız. Lütfen belediye bu asflatı bir an önce yapsın diye sitemize  mağduriyetlerini yoğun şekilde bildirmektedirler...

Vatandaşlar: Söz konusu asfalt yapılması gereken  sokağın  300 metre civarında olduğu ve belediyenin bir an evvel kendilerini bu tozdan topraktan kurtarmalrını istemektedirler.

Ededi Sokak sakinlerinin bizi telefonla arayarak  gönderdikleri sokağın resimlerini  şikayet mesajlarını aşağıda aynen yetkili belediye birimlerinin bilgilerine arz ediyoruz:

“Ebedi Sokak Sakinleri:

Var olan asfaltı tıraşlayıp, yerine üç aydır yenisini yapmayan , bizi toz toprak içinde bırakan belediye başkanımıza ve muhtarımıza teşekkür ediyoruz. (Battalgazi mah. Ebedi sk.)

Battalgazi Mah. / Hançukuru/ Malatya”

 

www.buvatan.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALATYA, , BATTALGAZİ, MAH., EBEDİ, SOKAK, SAKİNLERİ, , BATTALGAZİ, BELEDİYESİ’NE, SESLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı