Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul 7. Olağan İl Kongremize katıldı
Haber
25 Şubat 2021 - Perşembe 00:51
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul 7. Olağan İl Kongremize katıldı
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen İstanbul 7. Olağan İl Kongremizde konuştu.
GÜNDEM Haberi
 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul 7. Olağan İl Kongremize katıldı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul 7. Olağan İl Kongremize katıldı

 

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen İstanbul 7. Olağan İl Kongremizde konuştu.

Erdoğan, kürsüye geldiğinde görme engelli Tuana Şahin, "Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda" şarkısını seslendirdi. Erdoğan da zaman zaman kendisine eşlik etti.

Konuşmasının başında Erdoğan, kongrede görev üstlenenleri ve il yönetimini tebrik etti. Erdoğan, kuruluşundan bu yana AK Parti İstanbul il teşkilatlarında ana kademede, kadın kollarında, gençlik kollarında vazife üstlenen, partiye katkı verenlere şükranlarını sundu ve dar-ı bekaya irtihal edenlere rahmet diledi.

Erdoğan, kurulduğu günden bu yana AK Parti'nin her kongre döneminde bir değişim rüzgarı estiğini dile getirerek, şöyle devam etti:

"Esasen değişim dediğimiz hayatın gerçeğidir. Bazen de herhangi bir sebep aranmaksızın gelir kendini dayatır. Mesela bugün de burada bizim adımıza İstanbul'un her ilçesini, her mahallesini, her caddesini, her sokağını, her hanesini muhabbetle kucaklayacağına inandığımız bir dava arkadaşımıza il başkanlığı görevini tevdi edeceğiz. 1994 ruhuyla 2023 hedeflerimizi gerçekleştirecek bir arkadaşımızı, Osman Nuri Kabaktepe kardeşimizi İstanbul'a il başkanı yapıyoruz. Osman Nuri Kabaktepe çok uzun yıllardır şahsen tanıdığımız, gayretine, samimiyetine, davamıza olan sadakatine bizzat şahitlik ettiğimiz bir kardeşimizdir. Kendisinin Bayram Şenocak kardeşimizden devraldığı sancağı İstanbul'umuzda çok daha yukarılara taşıyacağına inanıyorum. Bu vesileyle geçtiğimiz dönem il başkanlığı görevini yürüten Bayram Şenocak kardeşime ve ekibine de şu ana kadar hizmetleri sebebiyle şahsım, bütün yol arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bu iş tabii burada bitmiyor, sadece bir virgül. Kendileriyle bundan sonra farklı platformlarda birlikte çalışmayı sürdüreceğiz."

 

HABERİN DEVAMINI OKUMAK

İÇİN KAYNAK LİNKİ TIKLAYINIZ

 

Kaynak:https://www.akparti.org.tr/haberler/genel-baskanimiz-ve-cumhurbaskanimiz-erdogan-istanbul-7-olagan-il-kongremize-katildi-24-02-2021-21-22-18/

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Cumhurbaşkanı, Erdoğan,, İstanbul, 7., Olağan, İl, Kongremize, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı